تولید سلفون بسته بندی با استفاده از مواد درجه 1 پتروشیمی تولید می گردد. که این مواد تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی محصول ما خواهد داشت به همین خاطر استفاده از مواد درجه بالا در تولید سلفون بسته بندی در نهایت باعت بالا رفتن فروش و رضایت مشتریان این محصول می گردد.

تولید رول سلفون جرقه گیری شده در عرض های مختلف جهت چاپ

 

 

تولید رول سلفون از عرض 5 سانت تا 80 سانتی

در صنعت بسته بندی بسیاری از تولید کنند گان جهت رعایت نکات بهداشتی ملزم به اجرای اصول بسته بندی می باشند که توسط مراجع قانونی ابلاغ می گردد.

سلفون-بسته-بندی
سلفون-بسته-بندی

این موضوع به این علت حائز اهمیت است که سلفون بسته بندی با سلامت جامعه در ارتباط است .بخشی از این فعالیت مربوط به بسته بندی ظروف یکبار مصرف می باشد. تولیدی سلفون شکیل با تولیید انواع سایز با توجه به سفارشات و درخواست مشتری محصولات خود را ارئه می نماید.

در تولید سلفون بسته بندی یکی دیگه از اصنافی که نیاز به این محصول دارند رستوران ها می باشد رستوران ها با خرید این محصول می‌تواند سلفون بسته بندی قاشق و چنگال را به صورت عمده خرید کنند و این موضوع در نهایت منجر به کاهش هزینه‌های جاری می‌گردد.

یکی دیگر از کاربردهای سلفون بسته بندی استفاده در صنعت پخت نان می باشد بسیاری از شرکت های تولید کننده نان به صورت ماشینی با توجه به تعداد محصول خود ضخامت را تعریف کرده و به صورت سالیانه خرید سلفون بسته بندی را جهت بسته بندی نان و شیرینی انجام می دهند.

تولید سلفون بصورت ورق جهت مصارف قنادی و خشکبار

تولید سلفون جهت بسته بندی قیر

تولید سلفون تا عرض 80 سانتی، بغل باز جهت رومیزی

تولید سلفون جهت بسته بندی

تولید سلفون جهت بسته بندی لواشک و آلوچه

همکاران ما آماده تولید و تحویل شفارشات شما در کوتاه ترین زمان ممکن هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *