سلفون رولی همان محصول پلیمر است که با انجام یک سری فرایند و گذشتن از از آب خنک تبدیل به  سلفون رولی می شود. مواد تشکیل دهنده اصلی سلفون رولی مواد پلی پروپیلن است که از مواد پتروشیمی دریافت می شود سلفون رولی با توجه به نیاز مشتری و همچنین ابعاد درخواستی به صورت رول در می آید.

تولید و فروش عمده سلفون رولی

 تولیدی سلفون شکیل با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در تولید سلفون رولی به عنوان یکی از شناخته ترین تولید کنندگان ایرانی محسوب می گردد به دلیل محدودیت هایی که در فرآیند ساخت سلفون رولی و تولید عمده سلفون رولی وجود دارد از دریافت سفارشات زیر ۲۰۰ کیلوگرم  معذور هستیم به همین خاطر برای ثبت سفارش نیاز به درخواست بالای ۲۰۰ کیلوگرم پذیرفته می شود و این عامل دلیلی جز دور ریختن و به وجود آمدن ضایعات در حین تولید ندارد.

سلفون-رولی

قیمت تولید سلفون رولی

 از آنجایی که سلفون رولی مواد تشکیل دهنده اصلی از مواد پتروشیمی تهیه می گردد و مواد پتروشیمی به صورت روزانه و با توجه به حجم خرید قیمتش مشخص میشود از ثبت قیمت به صورت دائمی معذور هستیم به همین خاطر برای ثبت سفارش خود و دریافت قیمت سلفون رولی پاسخگویی سوالات شما و همچنین اطلاع از قیمت سلفون به صورت آنی هستیم.

 سلفون چاپی

 در بسیاری از صنایع و همچنین فروشگاه های بزرگ که نیاز به تبلیغات گسترده و چاپ لوگو و مشخصات فروشگاه خود روی سلفون چاپی را دارند از نمونه سلفون چاپی استفاده می‌کنند که ما مفتخر هستیم که این محصول را در مدت زمان کوتاه به دست این عزیزان برسانیم به دلیل کیفیت مناسب سلفون چاپی شکیل بدون مشکل و بدون هیچگونه عواقب آتی هرگونه چاپ روی سلفون را میتوانید انجام دهید.

 سلفون رنگی

 تولید سلفون رنگی با توجه به درخواست مشتری و همچنین حجم سفارش تولید می گردد در بسیاری از کسب و کارها نیاز به بسته بندی رنگی و استفاده از سلفن رنگی می باشد و دلیلی جذب مشتری و فروش بهترین محصول نیست به همین خاطر ما  انتخاب رنگ را به عهده شما گذاشته و همچنین شفاف بودن و یا که بودن آن را انتخاب شما انجام می دهیم.

ویژگیها و خواص سلفون

سلفون رولی کجاها استفاده میشود؟

 اگر بخواهیم مثال واضح و کاربردی برای استفاده از تلفن معمولی بزنیم باید بوده آجیل فروشی ها و شیرینی فروشی ها رجوع کنیم در بسیاری از آجیل فروشی خواهد تلفن ۶ میل برای بسته بندی و استفاده قرار گرفتن مواد تنقلات در بسته بندی های سلفونی استفاده می شود.

 اما از دیگر تولید کنندگان مثل تولید کنندگان کفش، کیف، لباس و همچنین مواد غذایی مثل تولید نان نیاز به سلفون رولی دارند که با توجه به ابعاد و اندازه های محصول تولیدی خود سفارش سلفون رولی ارسال کرده و تولیدی سلفون شکیل با توجه به آن نیاز تولیدات خود را تحویل می دهد.

قیمت تولید سلفون در تولیدی سلفون شکیل

 یکی از بزرگترین اهداف ما حذف واسطه ها و پایین آوردن قیمت ها می باشد.

 به همین دلیل تصمیم به ایجاد فضایی در بستر اینترنت کردیم تا بتوانیم به صورت مستقیم با مصرف‌کننده خود در ارتباط باشیم و این موضوع باعث شد تا قیمت سلفون رولی را بتوانیم در کمترین حد ممکن به شما عزیزان ارائه دهیم اما به دلیل نوسانات قیمت مواد پتروشیمی و همچنین تغییر قیمت روزانه قادر به درج قیمت ها در این سایت نیستیم به همین خاطر برای اطلاع از قیمتها به صورت روزانه میتوانید با ما در تماس باشید.

تولیدی سلفون شکیل آماده دریافت سفارشات شما و همچنین همکاری با صنایع بزرگ جهت تامین کالای مورد نظر آنها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *